Shiba Coin Geleceği Yorumları Kasım 2021

SHIBA Coin Güvenilir mi? SHIBA Coin Alınır mı SHIBA Coin Geleceği hakkında yorumlar neler, 2022 – 2025 – 2030 yıllarında SHIBA Coin Geleceği hakkında en güncel yorumlar yazımızın içeriğinde…

SHIBA Coin Güvenilir mi?
Ethereum blockchain ağı üzerinden çalışan Shiba Coin güvenli bir şifrelemeye sahiptir.

Shiba Coin Nasıl Alınır?
Shiba Coin Paribu

buy kamagra

, Binance ve BTC Türk kripto para borsalarından alınabilir.

Shiba Coin Kaç TL

Shiba Coin 0,000674 TL‘dir.

SHIBA INU piyasa değeri 369.891.815.498 TL ve SHIBA INU son 24 saatte -3.35% değişim gösterdi. SHIBA INU günlük işlem hacmi 82.828.786.383 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 9. sıradadır.

Shiba Coin Yorum 2021
Shiba coin yorum verileri kripto para piyasalarına dair paylaşım yapan sitelerde gündemden düşmüyor. Yatırımcıları, söz konusu coinle ilgili olarak 1 dolar bandını heyecanla beklese de, bu hedefin kısa bir süre içerisinde gelmeyeceği konusunda da emin.

İşlem hacminin arttırılabilmesiyle, birim fiyatın doğru orantılı oluşu, tüm coinlerde olduğu gibi Shiba için de yeni bir borsa listelemesi anlamı taşımaktaydı. Bu doğrultuda bir hafta öncesinde Coin Base adlı uluslararası kripto para platformunda alım ve satış işlemi için listelenmesi adımı atılmıştı.

Listelenme tarihinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen, Coin Base’de listelenme söz konusu olmadı. Konuya ilişkin olarak otoritelerce resmi bir açıklama da gerçekleştirilmedi. Coin Base’in resmi Twitter kanalıyla yaptığı son Shiba coin yorum açıklaması listelemeye ilişkin çalışmaların sürdüğü yönündeydi.

Yaşanan bu gelişmeler sonucunda, Shiba coin yatırımcıları içerisinde belli bir kesim herşeye rağmen büyük bakiyelerle yatırım yapılmaya müsait olan bir coin olduğu görüşünü savunuyor. Bu kesime göre, yüksek bakiyelerle yapılan bir yatırım, uzun ya da kısa vadede başarı getirebilir. Toplam tutarın yüksek olması, yaşanan küçük yüzdeli yükselişlerde, büyük oranlarda kar anlamına geliyor. Ancak bu düşünceyi ifade ederken şunu da belirtmekte fayda var. Aynı durum küçük yüzdelerdeki bir düşüş için de aynı anlamı taşıyacak.

Shiba coin yorum konusunda uzmanlar ise, genel anlamda alt coinlerle ilgili yaptıkları bu yorumu shiba için de yapıyor. Kripto para borsasında sabrın ve uzun vadeli yatırım planının her zaman daha fazla getirisi olabilir. Bu nedenle, kişilerin kendilerini zorlamayacak miktarlarda yatırım planları yapmasını ve kazancı sürece bırakması yönünde hem fikir.

Gelecek günlerde ne tür değişimler yaşanacağı henüz net bir biçimde bilinmese de, genel itibariyle hem yatırımcılar hem de uzmanlar Shiba’dan umutlu görünüyor. Gelişmeleri yakından takip edip paylaşıyor olacağız.

En garanti ve %15 indirim kazanmak için TIKLAYIN

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir