Poyrazköy kadınlar plajı yorumları giriş ücreti 2022 2023

Poyrazköy kadınlar plajı nasıl gidilir? Poyrazköy kadınlar plajı fiyatları, yol tarifi? Poyrazköy kadınlar plajı hakkında yorumları, servis saatleri, giriş ücretleri, 2022 açık mı, iletişim bilgileri ve çok daha fazlası haberimizin detayında…

Poyrazköy kadınlar plajı nasıl gidilir 2022?
Poyrazköy kadınlar plajı nasıl gidilir? Poyrazköy kadınlar plajı fiyatları, yol tarifi? Poyrazköy kadınlar plajı hakkında yorumları, servis saatleri, giriş ücretleri, 2022 açık mı, iletişim bilgileri ve çok daha fazlası haberimizin detayında…

Poyrazköy kadınlar plajı yorumları?
Poyrazköy kadınlar plajı eşsiz konumu ve güzelliği ile İstanbul’da denizin ve kumun tadını çıkartmak isİstanbul’a yakın kadınlara özel plajlar arıyorsanız o zaman sizi hemen Beykoz Poyrazköy kadınlar plajı ile tanıştıralım. Kadınlar plajı olan tatil yerleri arasında günübirlik tatilinizin keyfini süreceğiniz Poyrazköy kadınlar plajı ihtiyaçlarınızın ötesinde bir hizmet anlayışı ile sizlere 2022 yaz sezonunda kapılarını açıyor. İstanbul Beykoz Poyrazköy kadınlar plajı giriş ücretleri, servisleri ve Poyrazköy kadınlar plajı 2022 fiyatları hakkında bilgileri sizler için bir araya getirdik.

Henüz Poyrazköy kadınlar plajı hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz İstanbul’un Beykoz ilçesinde İstanbul Boğazı’nın hemen başlangıç noktasında yer alan Poyrazköy kadınlar plajı, kavurucu yaz sıcağı günlerinde yalnızca kadınlara özgü bir ortamda denize girerek serinlemek isteyen kadınları için hizmet vermektedir. Şehirde serinlemenin yolunu arayanların ilk uğrak yeri olan Poyrazköy kadınlar plajı İstanbul’da girilecek kadınlara özel plajlardan birisidir. Şöyle düşünün, güvenlik görevlisinden, sağlık ekibine, işletme sahiplerinden cankurtaran görevlilerine kadar herkes kadın. Böylece kadınlar diledikleri gibi denizin serin sularında yüzebiliyor ve güneşlenebiliyorlar. 2017 Haziran ayından itibaren sadece kadınlara özel olarak açılan Poyrazköy kadınlar plajı buraya gelen kadınların taleplerini doğrudan karşılamaktadır.

Poyrazköy kadınlar plajı hakkında yorumlar
Poyrazköy kadınlar plajı en çok yurt dışından özellikle de Avrupa ülkelerinden, Ortadoğu ülkelerinden gelen kadın ve çocuklarına ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda tur şirketleri ile ve özel olarak gelen kadınların sayısı da her yıl giderek artış göstermektedir. Genç kızlar, eğlence için bir araya gelen kadınların ilk uğrak yeri olan Poyrazköy kadınlar plajı fiyatları ile de oldukça cazip.

Müzikli eğlencelerin ve sahil partilerinin de yapıldığı Poyrazköy kadınlar plajı kadınlar için adeta bir eğlence mekanı. Poyrazköy Kadınlar Plajı’nda şezlonglar, şemsiyeler, duş alanları, kafeterya alanları, büfeler, Özel aktiviteler, mescitler ve piknik alanları da yer almaktadır. Branda çekilerek kapatılan alanlarda kadınlara sadece özgürce denizin tadını çıkarmak kalıyor.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir