Nurhana Demet Kaç Yaşında, Nurhana Demet Kimdir?

Nurhana Demet  kimdir? Nurhana Demet  dövmeleri ne anlama geliyor. Nurhana Demet nereli ve kaç yaşında daha fazlası yazımızın detaylarında sizlerle olacaktır.

Demet’in Taylan Kaya ile yaptığı Sensizlik Yarım adlı şarkı, hayatındaki pek çok şeyi merak edenlerden biri olarak güzelce dinlendi. Bir de çocuğu olan Nurhana, sosyal medya hesaplarından da sık sık paylaşımlarda bulunuyor. Nurhana Demet kimdir, nereli ve çocukları kimlerdir? Aşağıdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz:

nurhana-demet-dovmesi
nurhana-demet-dovmesi

Nurhana Demet Kimdir?

Taksim Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nde okudu. Ayrıca piyano dersleri aldı. Arabesk şarkı söylemeyi sever. Müzikal bir aileden geliyor. Babası ve 5 kız kardeşi de müzisyendir. 9 yaşında müzisyen babasını kaybetti.

Nurhana Demet’in kızı kimdir?

Kızı da şarkı söyleyebilir. Şarkı söyleme ve müzik yeteneği annesinden geliyordu.

Nurhan Demet’in dövmesi ne anlama geliyor?

Nurhan Demet’in sayısız dövmesi her zaman ilgi çekici olmuştur. Bu kadar çok dövmenin anlamı ve neden bu kadar çok olduğu araştırma konusudur. İlk dövmesini 16 yaşında yaptırdı ama gençliğinde yaptırdığı birçok dövmeden pişman olduğu için üstünü örttü.

Yüzünde ve göğsünde kızı Tuana’nın Romen rakamlarıyla doğum tarihini dövmesi var. Sağ kolundaki şeytan ve melek dövmesini “bazılarına şeytanım

, bazılarına meleğim” olarak açıkladı.

Nuhrana Demet’in Tiktok’ta 100.000’den fazla takipçisi var. Instagram’da 60.000’den fazla takipçisi var. 2019 yılında Cansever ile “Biz İkimiz” şarkısını seslendirdi. O benim ruh ikizim var, sen yoksan, çare yok, ayrılık acısı, seni incitmiyorum, utanmıyorum vs. Kısa süre önce Taylan Kaya ile yaptığı Sensiz Yarım adlı şarkısıyla sosyal medyada viral oldu.

Nurhana instagram hesabı:

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir