Makyaj İle Güneş Kremi Nasıl Kullanılır? Makyaj Altına Kullanılan Güneş Kremleri

Milyonlarca kadın özellikle yaz aylarında en çok kullanılan güneş kremleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Kadınlara dair önemli konulardan biri olan makyaj ile güneş kremi kullanılır mı? başlığı adı altında merak edilen sorulara yanıt bulmaya çalıştık.

Makyajla Kullanabileceğiniz En İyi 5 Yüz Güneş Kremi sizler için derledik.

bakimli-kadin-guzellik-kremleri-gunes-kremi
bakimli-kadin-guzellik-kremleri-gunes-kremi

Şimdiye kadar, muhtemelen güneş kreminin cilt kanserini önlemek ve aynı zamanda genç bir ışıltıyı korumak için ne kadar önemli olduğunun farkındasınızdır – cildinizin nemi korumasına ve kırışıklıkları önlemesine yardımcı olur. Ancak yaşam tarzınıza uyan bir formül bulmak (aslında her gün giymek isteyeceğiniz bir formülden bahsetmiyorum bile) başka bir konudur. Berrak bir şekilde ovalayan, güzel bir dokuya sahip, makyajınızın üzerine veya altına iyi oturan bir yüz güneş kremi seçmek istiyorsunuz, sizi aşırı yağlı göstermeyecek veya can sıkıcı bir beyazlık bırakmayacak – ve olabilir. gün boyunca yeniden uygulanır.

bakimli-kadin
bakimli-kadin

Bazı fondötenler ve pudralar SPF’ye sahip olduğunu iddia etse de, genellikle cildinizi korumak için yeterli değildir.

Güneş kremi türlerini (mineral veya kimyasal) anlamak da önemlidir, böylece sizin için doğru olanı seçip doğru şekilde kullanabilirsiniz.

Artık ne arayacağınız konusunda bir fikriniz olduğuna göre, dermatologlara ve müşteri incelemelerine göre makyaj altındaki yüz için en iyi güneş kremini bulmaya devam edelim.

1) Skin Better Science Sunbetter Sheer SPF 56 Kompakt Güneş Koruyucu Krem

spf-56-gunes-koruyucu-kremleri
spf-56-gunes-koruyucu-kremleri

gün boyunca hareket halindeyken rötuşlar için bu saf mineral kompaktı seviyor. Biraz renk düzeltme ve çok hafif kapsama için renkli bir versiyonda da mevcuttur .

2) En İyi Toz Güneş Koruyucu: ISDIN Mineral

isdin-gunes-koruyucu-krem
isdin-gunes-koruyucu-krem

Gün ortası güneş koruyucu uygulaması için bir başka süper kolay ürün, bir SPF tozudur . Makyajınızı bozmadan güneş kremini yeniden uygulamanın yanı sıra parlamayı lekelemek için kullanmanızı önerir.

3) En İyi Parlayan Formül: Yüz Kalkanı SPF 50

colorescience-spf-50-yuz-parlatici-krem-amazon
colorescience-spf-50-yuz-parlatici-krem-amazon

Parlayan bir cilt istiyorsanız, bu güneş kremi en yakın arkadaşınız olacak. Bronz ve ışıltılı olmak üzere iki renkte mevcuttur, cilde nemli bir parlaklık verir ve SPF 50 koruması ile önyükleme yapar. Çinko oksit , demir oksit, formül olanlar gibi ışık UVA ve UVB ışınlarına ve aynı zamanda mavi karşı koruma telefon ve bilgisayar ekranları tarafından yayılan . İster ofiste ister Zoom toplantılarında olun, cildiniz kusursuz görünecek, çünkü fondöten altı veya renkli nemlendiriciniz için ışıltılı bir astar işlevi görür.

En İyi Doğal SPF: Biossance Squalane + Çinko Şeffaf Mineral Güneş Koruyucu

biossance-gunes-kremi
biossance-gunes-kremi

Temiz veya doğal güneş kremleri eskiden kalın, beyaz, yayılmayan formüllerle eş anlamlıydı, ancak kozmetik kimyası uzun bir yol kat etti. Bu Biossance çinko bazlı güneş koruyucusunun dokusu, nilüfer ve ultra nemlendirici skualen (nemi hapseden ve nem kaybını en aza indiren bir yumuşatıcı) sayesinde cilt üzerinde kayan hafif bir sıvıdır .

En İyi Görünmez Güneş Koruyucu: Supergoop! Görülmemiş Güneş Koruyucu SPF 40

supergoop-gunes-koruyucu-kremler
supergoop-gunes-koruyucu-kremler

Donatılan antioksidanlar , bu güneş kremi özellikleri kırmızı , buhur ve meadowfoam tohumdan hidrat için türetilmiş bir kompleks, güneşten yatıştırmaya ve koruma cilt ve elektronik cihazlardan mavi ışık. Formül yarı saydam, hafif ve kokusuzdur ve doku, gözenek dolduran bir astarınki gibidir ve makyajın yüzünüzü kavramasına yardımcı olur.

Hamilelik Testi Karartma Nasıl Yapılır? – Kadınlar Kulübü

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir