İmge Yazıcı Kimdir? Ebrar Karakurt’un Sevgilisi İmge Yazıcı

Ebrar Karakurt’un sevgilisi kimdir? Ebrar Karakurt’un sevgilisi İmge kimdir?

Türk milli voleybolcu Ebral Karakut, 2020 Tokyo Olimpiyatları’ndaki performansıyla takıma büyük katkı sağladı. 21 yaşındaki Ebrar Karakurt adından söz ettirirken, özel hayatı da son dönemde ortaya çıkmaya başladı. Ebrar Karakurt, sevgilisiyle Instagram’da fotoğraf paylaşarak sosyal medyanın en çok takip edilenlerinden biri oldu.

Ebrar Karakurt’un sevgilisi kimdir? Ebrar Karakurt’un sevgilisi İmge kimdir? Türk milli voleybolcu Ebral Karakut, 2020 Tokyo Olimpiyatları’ndaki performansıyla takıma büyük katkı sağladı. 21 yaşındaki Ebrar Karakurt adından söz ettirirken, özel hayatı da son dönemde ortaya çıkmaya başladı. Ebrar Karakurt, sevgilisiyle Instagram’da fotoğraf paylaşarak sosyal medyanın en çok takip edilenlerinden biri oldu.

Kız arkadaşıyla fotoğraf paylaşan Ebrar Karakurt

online-pharmacy-uk.com

, sosyal medyada en çok takip edilenlerden biri oldu.

Ebrar Karakurt’un sevgilisi kim?

Ebrar Karakurt instagram hesabından kız arkadaşı ile paylaştığını bir fotoğraf ile duyurdu. Paylaşım binlerce yorum aldı. Ebrar Karakurt ve sevgilisi İmge’nin kim olduğu da araştırılmaya başlandı.

Ebrar Karakurt sevgilisi İmge kimdir?

Ebrar Karakurt’un sevgilisinin adının İmge olduğu öğrenildi. İkilinin bir süredir küs olduğu öğrenildi. İmge hakkında henüz bir bilgi yok. İmge’nin yurt dışında yaşadığı biliniyor.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir