Hasan Denizyaran Sevgilisi Hasan Denizyaran Kimdir?

Hasan Denizyaran Sevgilisi , Hasan Denizyaran kimdir? Kaç yaşında ve nereli hepsi ve daha fazla bilgileri yazımızda sizler için derledik.

Hasan Denizyaran kimdir, kaç yaşında ve nerelidir?

Hasan Denizyaran model, dizi ve sinema oyuncusudur. 26 Mayıs 1993 yılında İzmir’de doğdu. Bugün itibariyle 29 yaşındadır. Best Model yarışmasında adını duyurdu. 2014 yılında başlayan oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2017 yılında 4N1K dizisinde Ali Tekelioğlu oynayarak yapmıştır.

Hasan Denizalan’ın Hayatı ve Biyografisi

Hasan Denizyaran, 26 Mayıs 1993 yılında İzmir’de doğdu. Eğitim hayatına İzmir’de başladı. Babası tekstil ve konfeksiyon imalatçısı, annesi ise ev hanımıydı. Ayrıca bir erkek kardeşi var. Hasan Denizyaran, lise eğitimini İzmir’de özel Fatih Akademi’de tamamladıktan sonra lisede modellik kariyerine başladığı İzmir’de çocukluğunu geçirdi. Daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. Eğitimine İstanbul’da Aydın Üniversitesi Tiyatro ve Gösteri Bölümü’nde başladı. Aynı zamanda en iyi model yarışmasına da katıldı.

Hafızası güçlü başarılı oyuncu, özel bir röportajda şunları söyledi: “Özellikle benim gibi erkeklerin ‘oğlum var’ demesine ve ‘oğlum var’ demesine izin veren harika destekçilerime ve kardeşlerime sevgilerimi sunuyorum. ‘. Onlar iyi şeyler.” Geniş bir izleyici kitlesinin sempatisini kazandı.

2014 yılında Elif dizisinde rol aldığı Akın dizisinde rol almıştır. Aynı yıl Sungurlar dizisinde rol almaya başladı. 2016 yılında ‘Hayat Sevince Güzel’ dizisinde ‘Erkang’ karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştır. 2017 yılında “4N1K” dizisinde “Ali Tekelioğlu” rolüyle ilk çıkışını yaptı. 2019 yılında “Afili Aşk” dizisindeki “Uğur” rolüyle ciddi bir hedef kitleye ulaşan Hasan Denizyaran

buy levitra uk online

, aynı yıl “Kim More Mutlu” filminde de rol almıştır.

Hasan Denizyaran 2021 draması This Is My Tale’de Pamir’i oynayacak. 2022 yılında Yalnız Kurt dizisinin adı olmuştur. Bugün İstanbul’da yaşayan başarılı oyuncu dizi ve sinema çalışmalarına devam etmektedir.

Hasan Denizyaran’ın boyu, kilosu ve burcu hangisi?

Hasan Denizyaran 1.88 cm boyunda, 88 yaşında ve burcu Aslan.

Hasan Denizyaran kimdir?

Hasan Denizyaran’ın sevgilisi, aşk hayatı ve özel hayatı hakkında sınırlı bilgi mevcuttur.

Hassan Denizalan Dizileri ve Filmleri

Hasan Denizyaran hangi dizide oynuyor? Hasan Denizalan hangi dizide rol almıştır?

2022 Yalnız Kurt
2021 İşte Bu Benim Masalım (Pamir)
2019 Kim Daha Mutlu? (Sinan)
2019 Afili Aşk (Uğur) TV Dizisi
2017 4N1K (Ali Tekelioğlu)
2016 Hayat Sevince Güzel (Erkan)
2014 Sungurlar
2014 Elif (Akın)
2013 Çeken Bilir Video

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir