Fransa İşçi Alımı Başvuru Formu 2022 2023

Fransa işçi alımı nereye başvurulur? Fransa hangi branşlarda işçi alacak? Fransa çalışmak için nasıl gidebilirim? Hangi Avrupa ülkesi işçi alıyor? Almanya işçi alımı 2022 başvuru formu, Fransa vasıfsız işçi alımı? Yurt dışında çalışmak için nereye başvurmalıyım? Fransa işçi alımı şartları 2022 güncel bilgileri haberimizin detayında.

Fransa işçi alımı nereye başvurulur? Fransa hangi branşlarda işçi alacak? Fransa çalışmak için nasıl gidebilirim? Hangi Avrupa ülkesi işçi alıyor? Almanya işçi alımı 2022 başvuru formu, Fransa vasıfsız işçi alımı? Yurt dışında çalışmak için nereye başvurmalıyım? Almanya işçi alımı şartları 2022 güncel bilgileri haberimizin detayında.

Fransa işçi alımı 2022 başvuru şartları
Fransa işçi alımı 2022 başvuru şartları hakkında en güncel bilgileri sizler için derledik. Fransa yeni iş imkanı yaratan haber pek çok kişinin Almanya’ya işçi olarak gitme hayaline ışık tutmaya başladı. Fransa işçi alımı konusunda ilk belirlemelere göre alınacak toplam işçi sayısı 270 bin civarında olacak.

Fransa işçi alımının temel nedeni pandemi sonrası değişen sosyal hayat karşısında yeniden üretici konumuna geçmek. Fransa iş alımı başvuru şartları arasında aşağıda yer alan nitelikler aranmaktadır.

T.C. Vatandaşı olmak.
Yüz kızartıcı bir suçtan hüküm giymemiş olmak.
Sağlık yönünden sakıncalı olmamak (Engelli olamamak)
Yıkıcı ve bölücü faaliyetlere katılmamış olmak.
Erkek adaylar için Askerlik vazifesini tamamlamış olmak.
Fransa işçi alımı yaş sınırı kaçtır?
Erkek ve Kadın işçiler için 20 yaşından gün almış olmak ve 45 yaşında gün almamış olmak.
Söz konusu başvurusu kabul edilen adaylarla 18 ay iş sözleşmesi imzalanacak.
Fransa iş başvurusu kabul edilen adaylar 18 ay şirkette çalışmaları zorunlu kılınacaktır.
Bireyin başka bir işi tercih etmesi durumunda en az 6 ay şirket bünyesinde çalışması gerekmektedir.
Söz konusu Fransa işçi alımı hususunda alınacak vasıflı ve vasıfsız işçi sayısı 2022 170 bin kişi civarında olacaktır. Üst düzey meslek sahipleri için bu rakam 100 bin kişiden oluşmaktadır.
Fransa hangi branşlarda işçi alacak?
Fransa işçi alımı meslekleri ( Vasıfsız-Düz işçi, Özel Güvenlik Personeli, Depocu, Temizlik Personeli, Hasta Bakıcı, Çağrı Merkezi Elemanı, Garson, Resepsiyonist, Vale, Forklift Operatörü, Çay Servis Elemanı, Kat Görevlisi, Kasa Görevlisi, İlaçlama Elemanı, Bahçıvan, Elektrik Ustası, Hasta Bakıcı, Market Elemanı, Berber-Kuaför, Şoför, Aşçı, Hemşire, Doktor, Öğretmen, Grafik Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulama Yazılım. Bunun dışında farklı iş kolları ve sektörlerden de başvurular kabul edilecektir.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir