5 Dakikada Hallet Oda Dekorasyonu 2022

Size göstereceğim bu harika tüyolar ve dekorasyon fikirleriyle evinizi rahat ve daha renkli bir yere dönüştürmenin zamanı geldi.
Odanızın her yerine küçük süsleme ışıklarıyla küçük romantik bulutlar yapabilirsiniz. Küçük süsleme ışıklarını bir plastik şişenin içine koyun. Daha sonra şişenin her yerine pamuk yapıştırın. İşte oldu!

5 Dakikada Hallet Oda Dekorasyonu

Ayrıca size karton bir kutu ve büyüteç camı lensi kullanarak kendi projektörünüzü yapmayı göstereceğim.
Size oyuncak yılanları oturma odanıza koyabileceğiniz harika bir kaseye dönüştürmeyi göstereceğim. Oyuncak yılanı bir kaseye koyun ve kasenin içinde dolamaya başlayın. Bu sırada doladığınız kısımları yapıştırıcı ile yapıştırın. Kuruduğunda altın renkli sprey boyayla boyayın. Kaseniz hazır!

5 Dakikada Hallet

Ayrıca güzel bir sim

, yapıştırıcı ve balonla devasa saksılar yapabilirsiniz. Balonu istediğiniz boyutlarda şişirerek saksının boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir