5 Dakikada Hallet Barbie Projesi Saç Modelleri

Barbie gelmiş geçmiş en güzel oyuncak bebeklerdendir. Bu yüzden yaz vakti için Barbie tüyoları hazırladık! Bebeğinizin saç kesimini ve tarzını nasıl değiştirebileceğinizi öğreneceksiniz..

Eski bebeğinize yeni bir görünüm vermenizi sağlayacak en iyi tüyolarımızı paylaşıyoruz. Yeni bir saç tarzı yapmak veya hasar görmüş saçlar kesmek fark etmez. Yaz geldi bile ve bebeğinizin saçını yeniden şekillendirerek onu da yaza hazırlayabilirsiniz. Bebeğinizin saçını güzelce taramak için bir fırça kullanın.

5 Dakikada Hallet Barbie

Dilediğiniz uzunluğu seçin

buy kamagra 100mg

, ufak bir lastik bant alın ve keseceğiniz yerin üstünden saçına bağlayın ve saçı kesin. İşte şahane bir saç kesimi! Bir dakikada nasıl kakül yapabileceğinize de göz atın. Bebeğinizin saçlarını kıvırcıklaştırmak için alüminyum folyo kullanın. Bebeğinizin saçlarını nasıl boyayabileceğinizi de öğrenin. Barbie’niz için pahalı olmayan aksesuarlar yapmayı öğrenin. Hadi birlikte güzellik ürünleri yapalım. Sevimli şampuan ve saç kremi şişeleri yapmayı öğrenin.

Her kız gibi, Barbie’nin de makyaj malzemeleri olmalıdır, değil mi? Kraliçeniz için nasıl havalı pembe ruj, oje ve maskara yapabileceğinizi adım adım gösteren öğretici videomuzu kaçırmayın. Barbie’niz için havalı bir sırt çantası yapın. Pipetler kolayca bardaklar yapabilirsiniz. Artık bebeğiniz arkadaşlarıyla birlikte içki içebilecek! Bebeğinizin evini daha da rahat yapmak istiyorsanız odasını mini keçe ve yüksük ile yapacağınız sukulentlerle dekore edin.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir