WhatsApp Mesajları Android’den iPhone’a Nasıl Aktarılır

Android’den bir iPhone’a yeni geçtiyseniz, yeni cihazınıza aktarmak istediğiniz en fazla şey WhatsApp olabilir, sohbet geçmişi, resimler, sesler ve belgeler o kadar önemlidir ki onları kaybetmeyi göze alamazsınız. Ancak WhatsApp, sohbet geçmişinizi yalnızca platformlar arasında bir e-posta eki olarak dışa aktarma seçeneği sunar, bu da pek tatmin edici değildir çünkü sohbetlere bu şekilde devam edemezsiniz. Bu yazıda, WhatsApp mesajlarını android’den iPhone’a nasıl aktarabileceğinizi sizinle paylaşacağım .

WhatsApp Mesajlarını Android’den iPhone’a Aktarın

Peki, bunun için daha iyi seçenekler var mı? Ücretsiz yapmak mümkün mü? Neyse ki, işe yaradığı kanıtlanmış birkaç yol var. Bu Gönderi size basit ve sezgisel bir tane gösterecektir. Başlayalım. Aktarım işlemine başlamadan önce, iPhone’unuzun en son ios sürümüne doğru şekilde güncellendiğinden emin olun, oysa android telefonunuzda WhatsApp’ınızın en son Sürüme Yükseltildiğinden emin olmalısınız. Herhangi bir şey olması durumunda android telefonunuzda WhatsApp’ı yedeklediğinizden emin olun.

NOT: Her iki cihazınız da aynı Wi-Fi ağına bağlı olmalıdır veya Android akıllı telefonunuz iPhone’unuzun etkin noktasına bağlı olmalıdır. Aktarımın aynı telefon numarası içinde olduğundan ve her iki cihazın da bir Güç Kaynağına bağlı olduğundan emin olun.

Move ios Uygulamasını Kullanarak WhatsApp Mesajlarını Android’den iPhone’a Aktarın
Android telefonunuzda Move to iOS uygulamasını başlatın ve ekrandaki talimatları izleyin.
iPhone’unuzda bir kod sağlanacaktır. Kodu Android cihazınıza girin
Devam’a tıklayın ve ekrandaki komutları izleyin
Veri Aktarma Bölümünde WhatsApp’ı seçin.
Android telefonunuzda BAŞLAT’a tıklayın ve WhatsApp’ın dışa aktarma için verileri Bitirmesini bekleyin. Veriler hazır olduğunda, Android telefonunuzdan otomatik olarak çıkış yapacaksınız.
iOS’a Taşı uygulamasına geri dönmek için İLERİ’ye tıklayın .
Verileri Android cihazınızdan iPhone’unuza göndermek için DEVAM’a tıklayın . Move iOS uygulaması, aktarımın tamamlandığını onaylayacaktır.
App Store’dan Whatsapp’ı yükleyin.
WhatsApp’ı başlatın ve android Telefonda WhatsApp ile ilişkili aynı telefon numarasıyla oturum açın.
İstendiğinde Başlat’a tıklayın ve işlemin otomatik olarak tamamlanmasına izin verin.
Tüm aktivasyon sürecini tamamlayın ve tüm sohbetleriniz hazır olacaktır.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

You might also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir